Alena Nožičková

Narodila jsem se 17. 7. 1956 v Jablonci na Nisou, kde celý život žiji se svou rodinou. Zde jsem navštěvovala základní školu, kterou mě bohužel již zbourali, dále jsem vystudovala jsem střední průmyslovou školu stavební v Liberci a následně v ČVUT stavební fakultu obor pozemní stavby v Praze.

Po studiích jsem se vrátila do Jablonce nad Nisou, kde jsem se vdala a narodili se mě syn a dcera. V roce 1981 jsem nastoupila na tehdejší Městský národní výbor v Jablonci nad Nisou na odbor výstavby jako referent, kde vlastně pracuji dodnes. Od roku 2003 vykonávám (dnes již na Magistrátě města Jablonec nad Nisou) funkci vedoucí stavebního úřadu.

Vždy jsem pracovala s dětmi, kdy jsem jezdila na dětské tábory jako praktikantka, později vedoucí. Více než 20 let pracuji v oddíle moderní gymnastiky jako trenérka. Mými největšími koníčky je rodina – mám již 3 úžasná vnoučata, ráda chodím do divadla, mám ráda výlety do přírody jak pěšky, tak na kole, ráda se setkávám s lidmi, přáteli. Miluji léto, vodu, sluníčko, i když jsem nedávno oprášila běžky a snad si i tento sport oblíbím.

Nikdy jsem nebyla členem žádné politické strany, ale život ve městě mě velmi zajímá a ráda bych se na jeho rozvoji podílela.